BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


nepatinka.>.<

Man nepatinka, kai mokytojai mum, vaikam aiškina apie visokį mešlą, toleranciją ir pan. O patys neturi nei lašelio žmogiškumo. Smerkia stilių, išvaizdą, elgesį.. Kabinasi prie kiekvieno šūdo. Kaip Tu eini, ką valgai. O jei Tu ir sutiktum su ju nuomonę, jie tą nuomonę iškart pakeistų. Nepatinka, kai Tau, Tavo draugam į akis rėkia “EėmoO.!!” Kas jie tokie, kad kažką smerktų. Nuolatos aiškindami mum apie pilietiškumą, pagarbą, sažiningumą. Nepatinka, kai neturi SAVO gyvenimo, jį nuolatos kažkas reguliuoja. Mokytojai, mama, kaimynai.. Rėkdami Tau, ką daryti ir vis kažko naujo reikalaudami. O paskui sakydami “Būk, didelis, kaip Tu paskui gyvensi, jokio savarankiškumo.” Nepatinka.. Kai žmogus neturi nuomonės.! | Turėk ją.! |

 

 

 

 

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 4

na absurdas yra, tas zmoniu smerkimas, bet tenka atstoveti paciam uz save.. Mielas paveiksliukas;]

Tadas | 2009-05-21 21:26

na emo mes dar tikrai neišmokome toleruoti, nežinia kodėl… na bet juk kuo toliau, tuo mažiau to bus, galima pasiguosti :) svarbiausia plačiai plačiai išsišiept

minevent | 2009-05-21 21:46

siulyciau autorei turet savo nuomone. netgi labai iprastas 13-15 metu a la rebel paauglio rasinelis. visos mintys 3423 kartu girdetos ir skaitytos. tai kur gi ta tavo nuomone? kur tas savarnkiskumas? ir ne, neuzsipulk manes, kad tave smerkiu. nesmerkiu. bandau priversti pagalvoti, pamastyti. galbut gi mokytojai ir tevai teisus?

Handrail | 2009-05-22 01:33

tėvų bei mokytojų idėjų, gyvenimo siekių siūlymas ir bandymas įskiepyti jaunimui tai, kas tauru ir vertinga- tai nėra jaunuolių asmeninės nuomonės atėmimas.
Be to, reikia atskirti kur yra smerkimas o kur sveika kritika ir tos pačios ASMENINĖS nuomonės išreiškimas, šiuo atveju pvz.KRITIKA dėl emo paauglių.
Aš pavyzdžiui esu prieš emo ‘judėjimą’ nes jis yra pilnas pesimizmo, negatyvumo ir dar visokio kitokio briedo.
ir čia nėra smerkimas, o būtent mano, kaip minėjo autorė, ASMENINĖ NUOMONĖ.

Jazzy | 2009-05-22 15:56

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)